#Thoughtfree

Bizarní projekt “Hatefree” se stal miláčkem multikulturní levice. Pojďme se v něm tedy trochu kriticky povrtati.

Jako prakticky všechny multikulturní projekty, i tento je nedobrovolně sponzorován daňovými poplatníky – sluníčkaření totiž končí u vlastní kapsy a aktivisté považují za jaksi přirozené, že jejich aktivity bude platit stát. Tj. třeba i já, islámofób a ksenofób. Jak by asi tito soudruzi řvali, kdyby stát sponzoroval činnost IvČRN?

Konkrétně jde v tomto případě o 32 milionů korun, což je částka, která by se dala lépe vynaložit třeba na … cokoliv jiného. Zajímavé je, že z 80% za tím stojí takzvané Norské fondy. Jelikož Skandinávie je něco jako Saúdská Arábie politické korektnosti, nedá se čekat jakákoliv racionalita, pouze vývoz fanatické ideologie. Svým způsobem jde o zrcadlový obraz wahhábismu, vyváženého z Rijádu.

Ani osoby nezklamou. Hlavním štítem celé kampaně je samozřejmě náš oblíbený ministr Dienstbier mladší, nejméně důvěryhodný ministr celé vlády. Mezi dalšími zúčastněnými osobami je pár islámských fundamentalistů, např. Kateřina Gamal Richterová (studovala u známého fundamentalisty Bilála Philipse), což také nedává důvod k optimismu.

Kampaň je postavena na blboučkém, leč politicky populárním předpokladu, že menšiny jsou z principu jaksi svaté a hodné ochrany a že je potřeba k nim být tzv. tolerantní. Další tichý blboučký předpoklad je, že většina vždy šikanuje menšinu a ne naopak. Možnost, že by jedna menšina mohla terorizovat druhou, autorům projektu nejspíš vůbec nedochází.

A tak máme na světě kampaň, podle které máme být tolerantní k islámu a homosexualitě naráz. Přitom to jsou navzájem zcela se vylučující věci. Islám trestá homosexualitu tvrdě – smrtí, přičemž preferovaný způsob v moderní době je shodit provinilce ze střechy výškové budovy. Není-li k dispozici oficiální šaríjský soud a vysoká budova, poslouží jakékoliv improvizované prostředky z rukou Pravých Věřících. Kdekoliv na západě, kde se muslimské komunity uchytily a rozšířily, začínají mít gayové horko pod nohama – hned po Židech totiž patří mezi nejoblíbenější “lovnou zvěř” vousáčů. Pokud by tě to, milý čtenáři, zajímalo podrobněji, můžeš si počíst zde, ale varuji, je toho dost na celý večer.

Při švejkovské povaze českého národa neočekávám, že by kampaň měla nějaké zamýšlené účinky.

Uzoučká komunita multikulturní levice (asi tak 1% celého národa) o ničem přesvědčovati nepotřebuje a normální občan má z marných pokusů “aktivistů” jedině bžundu, případně vztek. Jestli bych něco čekal, tak spíš vznik další hrstky vtipů.

A taky už vznikají!

a_takhle

himmler

hitler

Obrázky považuji za trefné. Mezi islámem a nacismem existuje tolik zjevných analogií a paralel, že přehlížet je mohou jen naivní jedinci typu Lukáše Houdka.

Třeba jednoho dne pan Houdek vyslechne nějaké pěkné, vypečené kázání z české mešity na téma “Smrt nevěřícím” a dojde mu, že tím je myšlen on osobně. Ale moc šancí tomu nedávám, zvlášť proto, že jest vlastně placen za to, aby mu to nedocházelo.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.