Slunéčka sedmitečná a co s nimi

To, čemu nesmrtelný JXD říká “sluníčkoví lidé”, je dosti starý jev. hippie-dreads

Na obrázku jsou hipíci, tedy 50 let stará subkultura, ale náznaky sluníčkaření pochytíme již za Velké Francouzské Revoluce, to jest koncem 18.století.

Radikální poslanci tehdejšího parlamentu splňovali definici dokonale: převážně intelektuálové, hubu plnou řečí o “lidu” (dnes tedy o cizím lidu, to se změnilo) a nabroušenou gilotinu pro protivníky své moci. Kdo s čím zachází, s tím taky schází, tudíž valná část jich za Velkého teroru pod tou gilotinou taky skončila. Nakonec musel nastoupiti Napoleon, který zavedl diktaturu, aby to nějak srovnal.

Paralely s dneškem jsou nepříjemně věrné. Dnešní multikulturní radikálové nemají gilotinu, zato mají islám, o kterém se zlovolně, leč naivně domnívají, že odvede špinavou práci za ně. Podívejte se např. na všechny ty pitomce, kteří kladli květiny na místo, kde dánská policie zastřelila islámského vraha a teroristu. Nebyli to jenom muslimové, bylo mezi nimi i pár dánských ultralevých supermozků.

Paralela s historií jde dále. Dá se rovněž očekávat, že pokud se jim bude dařiti v importu islámu do Evropy, jednoho dne skončí mezi jeho obětmi. To bych ještě bral jako spravedlnost osudu, ale nebezpečí je, že se my ostatní svezeme s nimi. Co tedy s multikulturalisty, nechceme-li je následovat na popraviště?

Když vyšel na IvČRN můj článek o tom, co se stalo s moderní levicí, četl jsem pečlivě komentáře k němu. Nejednou se tam objevilo volání “Zrádci – zakázat stranu Zelených!”

Milý čtenáři, zadrž svůj hněv! Politika potřebuje chladný rozum, a z hlediska chladného rozumu není zakázat Stranu zelených zrovna dobrý nápad. Hned vyložím proč.

Naprosto chápu Tvůj první duševní impuls. Ono se stačí podívati na pavoučí knírek mladého Stropnického a poslechnouti si jeho mektavý hlas, se kterým pronáší neskutečně arogantní výroky, a hned bys mu jednu lísknul. (Snad by si jej potom vzal do své péče Barnevernet a byl by klid!). A ano, máš pravdu, řada bodů z programu Zelených představuje explicitní zradu našich životních zájmů.

Jenže existence Strany Zelených má jednu velikou výhodu. Představuje něco jako mucholapku. Všichni jsou tam pěkně pohromadě a je na ně vidět.

Kdyby snad nějaký soud zrušil SZ jako neústavní, tak ti lidé nezaniknou spolu s ní, ale rozlezou se do všech možných jiných stran. Vidíme to dobře na příkladě Německa a Velké Británie. Tam jsou prakticky všechny mainstreamové strany infikovány těžkým sluníčkářstvím, proto musela vzniknout alternativa v podobě AfD nebo UKIP, která ale bojuje proti přesile. To je stav, ve kterém rozhodně nechceme v české politice skončiti. V současné době má pouze ČSSD výraznější problém s multikulturním křídlem a nevzdávám se naděje, že toto křídlo pod vlivem příšerných zpráv ze světa islámu a migrace pozvolna odumře.

To, o co jde, jest, aby se SZ nedostala k moci. Nepatří jim do ruky, stejně jako batoleti nedáte ostře nabitého Glocka. V našem volebním systému to znamená, že nesmějí překročiti 5%, jinak by se z nich v povolebních jednáních mohl stát kýžený koaliční partner. A vládní strana už toho dokáže napáchati dost. Ideální by bylo, kdyby nedosáhli ani na 3%, neboť to je limit, za nímž dostává i neúspěšná strana peníze za odevzdané hlasy. Jelikož Zelení a podobné aktivistické spolky nejsou zvyklí žíti z vlastních peněz (potažmo peněz sympatizantů) a ve svých projektech počítají s finanční podporou daňového poplatníka, byla by to pro ně tvrdá rána.

Nejlepší zbraň na politické čachry sluníčkářů je – sluneční světlo, nebo-li dobrá informovanost veřejnosti. Proto, kdykoliv se budou blížit volby, je zapotřebí upozorňovat veřejnost na plány strany Zelených ohledně islámu. Už teď si na sebe ušili mocný bič v podobě veřejných faux pas. Nesmí se na ně zapomenout. Letáčky, nálepky – IvČRN je dosti akční spolek na to, aby dokázal každého potenciálního voliče Zelených informovati o tom, koho se vlastně chystá volit. A věř, že i nejednomu ekologovi se při myšlence na “částečné zavádění práva šaríja” zdvihne žaludek.

Aktivní obranou lze Zelenáče dotlačiti do stavu, kdy budou sbírat 1,5% hlasů. Třeba se pak část ekologicky smýšlejícího davu vzbouří a začne podporovati Demokratickou stranu Zelených, která nezapomíná, že její hlavní starostí je příroda.

Fandové multikulturalistů v médiích (kněz Halík nebo redaktor Tabery) nebudou takovou protikampaň nésti lehce. Budou mnoho křičeti o rasismu a ksenofóbii a navrhovat zákony, které by nám zacpaly hubu. Ale elektorální politika má svoje kouzlo v tom, že marginální straničky nemají vliv. A ve výsledku se postmoderní soudruzi budou moci leda marně užírat vztekem, asi jako Sauronův duch, když přišel o prsten moci.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.