Hlavy vzhůru!

Stalo se, že mi jeden laskavý čtenář poslal fotku. A zda by se mi prý nehodila “do krámu”. Hodila, příteli! Je to krásná fotka a rozhodl jsem se kvůli ní napsat tento článek.

pevnost_naweb

Milý čtenáři, naše dnešní situace připomíná v mnohém ohledu třicátá léta…

Drzý nepřítel se roztahuje po světě a nijak se netají, že jeho cílem je úplná dominance. Politici v demokratických zemích se překonávají ve zbabělosti a krátkozrakosti, podlézají protivníkovi, jak to jde. Místo Churchillů sedí ve vládách Chamberlaini, naprosto duševně nevybavení pro střet civilizací, který se už asi nedá odvrátit.

A také tu máme vnitřní protivníky – různé druhy islámofilů a politicky korektních šíbrů, jejichž hlavním cílem je nalhávat světu, že islám je Náboženství Míru a veškerá brutalita s ním spojená jest jen dílo Zanedbatelného Množství Vyšinutých Jedinců. Není jich úplně málo. Třeba celá Strana Zelených, kněz Halík, profesionální mlžitel Ostřanský nebo, nově, pan arabista Miloš Mendel (eh, až jsem se z toho rozhovoru osypal).

Ani to není novinka. Ve 30.letech byla spousta lidí, kteří fandili Hitlerovi. I u nás v ČSR. Moc se na to radši nevzpomíná, ale byli a bylo jich dost. Nemyslím třeba nešťastného JUDr. Háchu, který se ocitl v nevhodné chvíli na nevhodné místě a dnes je jím neprávem pohrdáno. Myslím opravdové aktivisty, kteří udávali svoje spoluobčany a poctivě lepili do oken říšské vlaječky.

Ale, milý čtenáři, tehdejší naši předkové nehodili flintu do žita a nevzdali se! Když přišli skrze Mnichov o možnost podpory spojenců, odcházeli do zahraničí a bojovali dál s puškou v ruce. Na Východě i na Západě. I doma v horách bojovali, ačkoliv tam byli ve veliké nevýhodě!

Dnes jsme na tom přeci jen lépe.

Na našich hranicích nestojí pancéřové divize, připravené smést naši vlast, ani letky Messerschmittů. Islám je při veškeré své agresivitě a násilnosti neobyčejně technicky zaostalý a primitivní. Uplácat na koleni bombu nebo useknout hlavu bezbrannému, to oni dovedou. Nemají však za sebou obrovskou, drtivou váhu průmyslově vyspělé velmoci, jakou bylo tehdejší Německo.

Náš osud je v tuto chvíli v našich rukou. Záleží zejména na tom, abychom si zvolili správné politiky a nenechali se zastrašit řevem multikulturních aktivistů v médiích. Je jich málo, proto si dodávají kuráže tím řevem. Když čteš jejich články, zjišťuješ, že taktika je primitivně jednoduchá. Jejich cílem je přesvědčit čtenáře, že má-li námitek vůči masové migraci či islámu, tak je ošklivý, hloupý a zlý. Že jakýkoliv odpor je zbytečný a že “všichni slušní lidé” se musejí poslušně sklonit před “faktem” přívalu muslimů do Evropy.

Milý čtenáři, toto nesmíš brát vážně. To, že nějaký Stanislav Biler nebo Erik Tabery mají příležitost tisknouti své články v papírových novinách, je mnohem méně důležité než před 20 lety. Tehdy by tato klika intelektuálů mohla tvořiti hlásné trouby národa. Dnes už jsou to jenom trouby, protože díky Internetu je patrné, že jsou to oni, kdo zastávají krajní a extremistický postoj, a že 90% čtenářů si myslí něco jiného.

Čtete-li to vy, přátelé z IvČRN, soudím, že přišla chvíle zmínit něco o strategii.

“Vykroužkování” u voleb je mocná věc a nejednoho kmotra už stála vysněné místo ve sněmovně. Je čas zvážit, jak tento mocný nástroj obrátit proti Dienstbierům a jim podobným. Možná by nebylo špatné vydávat před každými volbami “Rukověť islámofoba”, v níž by byli popsáni ti politici z hlavních stran, kdo zastávají zbabělé či kolaborační postoje vůči islámu, a doprovoditi ji jasnými ilustracemi, jak tyto šíbry vykroužkovat. Jelikož většina lidu nekroužkuje, stačilo by i pár set voličů, aby Dienstbiera a jemu podobné poslali až na úplné dno kandidátky. Věř, že by to mělo mocný účinek! Nejeden kandidát by asi po takových volbách spotřeboval celé balení toaletního papíru – vzteky.

Naopak ti, kdo se k problému staví realisticky a s jasnou myslí, si zaslouží naši kroužkovací podporu. Jaké bude složení parlamentu a vlády, takový bude i postoj ČR vůči islámu. Jest to nesmírně důležité. Jeden Quisling ve vládě může udělat velké škody…!

My Češi jsme v dnešní Evropě v unikátním postavení. Jsme vzdělaní, zcestovalí a máme zdravou skepsi vůči mediální propagandě. Nemáme tu početnou muslimskou obec, zato však máme ve vínku veselou a neuctivou švejkovskou povahu, která nahlodává každý pokus o zavedení politické korektnosti. Kdo jiný než my by měl sdělit Evropě, že císař je nahý?

Oni se k nám pak ostatní přidají.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.