O vydírání a výkupném

Když uslyšíš tato dvě slova, první, co tě napadne, jsou zakuklenci, kteří drží nějaké rukojmí a vyžadují peníze za to, aby se mu nic nestalo. V tom má muslimský svět bohatou praxi. Dalo by se říci, že toto je jedna z mála oblastí, v nichž dosáhl expertní úrovně.

hostage

Jenže toto není jediná forma vydírání a výkupného, která v Evropě funguje.

Kdykoliv člověk čte statistiky o zaměstnanosti v západní Evropě, dočte se, že oni skvělí imigranti, kteří údajně mají spasit naši ekonomiku, sedí doma na dávkách. Francie? 20-40% muslimů je nezaměstnaných, u mladších platí ta vyšší hodnota. Německo? Nezaměstnanost mezi Turky je 25-30%, u mladších platí ta vyšší hodnota. Velká Británie? Nezaměstnanost muslimů je mezi 16-25%, u mladších platí ta vyšší hodnota. A tak podobně v Dánsku, Švédsku, Itálii apod. Všude tvoří muslimové velmi podstatný podíl mezi nezaměstnanými a čerpají dávky v míře, která daleko převyšuje jejich procentuální podíl na populaci.

Na to, abys to viděl, nepotřebuješ statistiky. Stačí se projít ulicemi západních měst a pozorovat, kdo jsou ti, kdo zevlují na rozích, potloukají se v pracovní době po městě apod. Většinou to vypadá na Ahmedy a Mahmedy (dívky nejsou moc k vidění). Z čeho žijí? Ze sociálních dávek. Západoevropský sociální stát se z dobrého služebníka stal zlým pánem a slouží nyní k vyživování znepřátelené, cizí entity.


Islámští duchovní svým věřícím v mešitách tvrdí (video), že sociální dávky, které dostávají od státu, jsou formou daně džizja. To je zvláštní daň, kterou muslimským vládcům platí podrobení křesťani, aby zůstali naživu. Jinými slovy, výpalné. Co je znepokojující, mnoho Evropanů si myslí to samé. Zaplatíme jim, aby nám dali pokoj.

Ne, nedají.

První problém je ten, že takové uspořádání přitahuje další a další parazity. Nikdo nikdy se ještě nezbavil vyděrače tím, že by mu zaplatil. Proč se na italském pobřeží neustále vyloďují čluny plné tzv. uprchlíků? Inu proto, protože se doslechli, že si tady budou doživotně žít jako v ráji. A tak neustále přibývá těch, kdo natahují ruku, zatímco zdroje jsou omezené.

Druhý problém je ten, že takoví mladíci bez práce a bez sexu mají příliš mnoho volného času. Někteří se chytnou zločinu, jiní začnou chodit do mešit poslouchat radikální kazatele. Existuje přísloví, že ďábel si pro nečinné ruce vždycky nějaké zaměstnání najde. A což teprv, když si majitelé těch rukou myslí, že jsou jako muslimové nadřazeni těm mizerným nevěřícím psům, jejichž země jim podle slibu Alláhova budou brzy patřit. Dnes už není bezpečno ani ve Skandinávii, kde dřív lidi nezamykali dveře. Není to tím, že by se snad Dánové a Švédové naučili krást, loupit a znásilňovat, nové pachatele si dovezli.


Milý čtenáři, když něco nemůže pokračovat donekonečna, tak to jednoho dne musí nějak “prasknout”. Kde se to asi stane první? Kdybych měl hádat, řekl bych, že první bude na řadě Francie. Ta má totiž navíc tu smůlu, že její ekonomika je na tom dosti špatně. V soukromém sektoru pracuje čím dál méně lidí a daně, vybrané od nich, už nestačí podporovat ani mohutný státní aparát, ani armády Ahmedů a Mahmedů na předměstích velkých měst. Jednoho dne se budou nepracující ruce natahovat marně. Dávky nedojdou.

A co bude pak?

Obávám se, že válka.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.