Nevěřící Pes (I)

Dávno, předávno jsem se na jedné výletní lodi seznámil s Irčanem Paddym. Je to malíř, kreslíř a výtvarník. Velmi zručný! Pokud vím, maloval někoho i v Buckinghamském paláci.

Náhoda tomu chtěla, že bydlíme nedaleko od sebe a chodíme občas do stejného pubu. Je to velmi haram podnik, dobrá whisky teče proudem. A tam jsme jednoho dne zjistili, že oba nesmírně milujeme Náboženství míru. Od toho nebylo daleko ke spolupráci.

Dnes Ti, milý čtenáři, mohu představit první výtvor našeho česko-irského týmu. Komiks jsme pojmenovali “Nevěřící Pes” a budou v něm vystupovat různé postavičky. Kreslířem je Paddy, texty se budou bráti všude možně. (Budu se snažit o kontrolu správné češtiny, Paddy pochopitelně neumí česky ani slovo. Ale kdyby chybička proklouzla, omluvte nás, prosím.)

První postavičkou je Aiša, hezká, leč blbá česká konvertitka. Postupně nás bude seznamovat se svým nádherným životem “na druhé straně”.


pes001

P.S.: Toho pejska vlevo nahoře jsem maloval já … když to Paddy uviděl, vzal mi tužku a už mi ji nevrátil. Ale z recese jsme se rozhodli jej nechat jako maskota.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.