Islámo-skeptikovo desatero (I.)

tencommandments
Přemýšlel jsem poslední dobou o tom, jakými principy se řídit, chceme-li bojovat proti šíření islámu na našem kontinentě. Tady je desatero, ke kterému jsem dospěl. Respektive jeho první polovina, aby to nebylo moc dlouhé čtení.


I. Nepodceníš.

Islamizace a masová migrace hrozí zničením celé evropské civilizace, jak jsme ji znali. Musíme jí tedy přikládat patřičnou váhu. Není zase třeba choditi dům od domu jako jehovisti, ale na druhou stranu nesmíme problém ignorovat nebo zlehčovat. Co to znamená? Když se, milý čtenáři, bavíš s někým, kdo má aspoň minimálně otevřenou mysl a není to zrovna “sluníčkář” nebo muslim, netvař se, že jde o banalitu. Řekni mu rovnou, že věc islamizace považuješ za kriticky důležitou a že jsi ochoten se angažovat v obraně proti ní.

Veřejný dojem je důležitý. Každý z nás má vliv na lidi ve svém okolí. Jeden revolucionář říkal, že “Kdo chce zapálit, musí sám hořet.” Je to pravda!


II. Neustoupíš natrvalo.

V boji o zachování evropské kultury a civilizace se bude štěstí přiklánět tu na naši stranu, tu na stranu protivníka. V některých dílčích věcech utrpíme porážku. Například v tom, zda jsou povoleny muslimské šátky ve školách. Momentálně bohužel jsou, protože tak shora rozhodla Anna Šabatová.

Na tyto vyklizené pozice nezapomeň. Jsou jako ztracené teritorium, které bude důležité jednoho dne dobýt zpět. Podmínky se mění a jednoho dne bude ombudsmanem někdo, kdo bude stát na naší straně. V takovém případě je nutno využít příležitosti a usilovat o to, aby se status quo zase změnil. Nic se nesmí stát všeobecně přijímanou normou. Sleduj situaci a buď připraven.


III. Nezapomeneš na padlé.

Všechny oběti džihádu si zaslouží naši úctu. Ať už jsou to Francouzi, Izraelci nebo Kurdové. Jsou to lidé, jejichž existenci by “sluníčka” a muslimové nejradši vymazali z historie světa. Jejich život a smrt totiž tvoří mocný argument proti islámu. Nesmíme dopustit, aby se tato likvidace minulosti povedla.

Mrtví už nemají hlasy, aby se mohli ozvat a promluvit. Jejich hlasy tedy musíme být my. Za každým zavražděným stojí osobní příběh. Připomínejme ty příběhy. Zapůsobí i na dosud nezúčastněné jedince. Začnou chápat, jaké zvěrstva se dějí v džihádu.


IV. Nepropadneš sebemrskačství.

Mezi dnešními intelektuály je až příliš mnoho těch, kdo vyznávají úchylnou teorii, že bílý muž je příčinou všeho zla na světě a že všichni běloši jsou automaticky rasisté.

Nesmíš připustit, aby se ti tento sebemrskačský názor dostal pod kůži. Narodil ses ve střední Evropě koncem 20.století, a co? Neneseš žádnou zodpovědnost za to, že před 150 lety někde ve Virginii běloši vlastnili otroky. Máš stejné právo na to, být hrdý na svoji zemi a kulturu, jako všichni ostatní.

Toto se týká i oblíbeného pesimismu typu “všechno je v pr****, nemá cenu s tím něco dělat“. Nešiř kolem sebe pesimismus! Morálka je v každém boji důležitá. Kdo se vzdá předem, ten to nepříteli hodně ulehčí.


V. Nebudeš andělem.

Nemáš žádnou povinnost řešit všechny problémy světa. Ať už ti věší kdokoliv na nos cokoliv.

Svět je veliký a Evropa je jen jeho malou částí. Afričané, Arabové, Pákistánci atd. mají svoje země a ty země jsou velké, často i bohaté na přírodní zdroje. Je jejich, ne Tvojí, zodpovědností, aby se dokázali uživit a vybudovat ve svých zemích prosperitu.

Nedej na řeči profesionálních pachatelů dobra, že se máš neustále dělit – o peníze, o svoji zem, o vlastní domy. Nejsi nikomu povinen pomáhat až do vlastního sebezničení. Cesta do pekel je lemována dobrými úmysly. K čemu bude, když se Evropa promění na druhou Afriku či Arábii? Jedna je až dost.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.