Islámo-skeptikovo desatero (II.)

tencommandments
Dnes se můžeš, milý čtenáři, těšit na druhou polovinu přikázání. Tu “poněkud praktičtější”, která se dá uplatnit i na ulici.


VI. Nebudeš dělat pouliční bordel.

Naše protistrana, ať už to jsou saláfisti, multikulturní levice nebo anarchisti, se vyznačuje tím, že velmi ráda tzv. dělá bordel. V nejlepším případě vypadá po jejich “demonstraci” město, jako kdyby tam někdo vyklopil popelářský vůz. V nejhorším případě létají šutry a Molotovovy koktejly.

Příslušní pachatelé přitom určitě cítí něco jako orgasmus, ale odcizují si tím naprostou většinu normálního obyvatelstva. Zejména pak policejní a pořádkové složky, na které ty jejich šutry a nadávky prší. Neboj! Jednoho dne se jim to vrátí i s úroky.

Normální obyvatelstvo, kterým různí ušmudlanci z Antify tak pohrdají, je náš nejlepší spojenec. Rovněž policie nám může být příznivě nakloněna, když ví, kolik každodenní práce jí islámští migranti přidělávají. Tuto dobrou vůli bychom měli kultivovat, je pro nás velmi cenná. Lidé mají rozum a když uvidí, že jedna strana neustále dělá bordel, kdežto druhá ne, jejich sympatie budou u těch slušnějších.

Pokud někdo ve tvém okolí projevuje pouličně-násilnické tendence, zkus mu to rozmluvit, a pokud neslyší na dobrá slova, klidně jej té policii předej. Protiislámské hnutí Ti poděkuje.

(Povšiml jsem si, že toto si uvědomují i někteří inteligentnější sluníčkáři. Ale jejich hnutí je s Antifou, anarchisty a dalšími organizacemi násilných tupců tak prorostlé, že se jich nedokážou zbavit. Možná se jich též bojí.)


VII. Nezapomeneš na humor.

Smích je silná zbraň a musíme se smát nepříteli do očí i za zády. Nic jej nerozzuří více. Krvavý nacista Heydrich řekl o Češích, že jsou “smějící se bestie”. Neznám lepší vyznamenání.

Šiř, milý čtenáři, vtipy, komiksy, filmy, všechno, co si dělá legraci z nedotknutelných hodnot islámu. Pokud to umíš, překládej je z cizích jazyků, nebo do nich.

Není nás sto milionů a nezvítězíme jen silou svých paží. Musíme napínat mozky a humor je pro unavené mozky osvěžující.


VIII. Nebudeš tolerovat neonacisty.

Stále ještě existuje opravdový neonacismus, který se vyžívá v antisemitismu. Je to jen pár lidí a jsou většinou pitomí (protože být Čechem a mít rád Adolfa H., to je opravdu výsada blbců). Ale jsou a chtějí využít příležitost ke zviditelnění.

Tito lidé nepatří do proti-islámského hnutí. Spíše jsou to přirození spojenci islámu, protože islám je antisemitský až až.

Tento problém řeší více naši němečtí kolegové, ale může se nám přihoditi i v ČR. V očích soudruhů z Deníku Referendum či Respektu jsme stejně nacisti všichni, ale normální člověk musí chápati, že to tak není.


IX. Budeš podporovati spojence v zahraničí.

Islamizace je závažný problém celého evropského kontinentu, rovněž Izrael je naším přirozeným spojencem. Víš-li o způsobu, jak se navzájem podpořit přes hranice, zkus pro to něco udělat. Pokud pocházíš ze smíšené rodiny či máš dobré přátele za hranicemi, zjisti od nich, zda slyšeli o IvČRN, zda u nich existují podobné organizace a zda bychom si mohli navzájem pomoci. Každá troška je užitečná a počítá se.

V každé zemi bude mít protiislámské hnutí svoje specifika. Je možné, že některá nejsou s českou kulturou a povahou kompatibilní. V takovém případě nastupuje pravidlo poslední, a to…


X. Používej zdravý rozum.

Stránka IvČRN na Facebooku nasbírala 115 000 “líbí” (navrhoval bych pojem “libečků”). To je mnoho lidí. Zákonitě si nemohou všichni myslet to samé a zákonitě se nebudou mít všichni navzájem úplně rádi. Ale máme nějaký společný cíl a měli bychom navenek vystupovati jako lidé poměrně jednotní. Příklad? Žádné veřejné hádky mezi jednotlivými uraženci apod. To může naši věc jedině poškodit.

A teď do práce, přátelé!


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.