Poučení z krizového vývoje

no_multiculti
Milý čtenáři, předvčerejší článek o Velké Británii a multikulturalismu si zaslouží pokračování. Totiž, jak se poučit z britských chyb.


První chyba, kterou naši britští přátelé udělali, byla ta, že na straně multikulturně-postmoderních aktivistů předpokládali něco jako dobrou víru. Viděli je jako v zásadě hodné, i když třeba pomýlené lidi, kteří se upřímně snaží napravovati křivdy minulosti.

Poučení pro nás – není to tak, jde jim primárně o zničení stávající kultury a společnosti. Migranty používají jenom jako beranidlo, které má za ně odvést špinavou práci.

V tomto jsme na tom v ČR docela dobře. Většina Čechů rozumí tomu, že pokřikující aktivisté jsou hlavně banda vyžírků.


Druhá chyba měla hodně do činění s britskou národní letorou. Britové ze středních a vyšších vrstev jsou zdvořilí, až příliš zdvořilí. Šlápneš jim na nohu a ještě se ti omluví. To je také dlouhou dobu vedlo k tomu, aby mlčeli. Prostě nechtěli být považováni za sprosťáky.

Poučení pro nás – zdvořilost a slušnost může být dosti nebezpečná. Zvláště dovezeš-li si do země primitivní středověkou kulturu, která sama sebe vnímá jako nadřazenou a ve tvém slušném mlčení vidí projev slabosti. Za chvíli ti budou skákat po hlavě a hromadně znásilňovat dorůstající dívky (obětí této zločinecké mašinerie se stalo 1400 děvčat!)

Je lepší být za burana a žít, než tiše a zdvořile chroptět na chodníku s proříznutým hrdlem.

(Zaujalo mě, že v Českém rozhlase vyslovil podobnou myšlenku veřejně a nahlas novinář Matyáš Zrno. Ano, příliš mnoho civilizovanosti může škodit, zejména když se tím potlačuje pud sebezáchovy.)


Třetí chyba spočívá v příliš dlouhém mlčení. S migrací islámu je to jako s rakovinou. Nepodchytíš-li ji včas, rozlezou se metastázy všude a nakonec tě zabije. A i když ji podchytíš, tak čím později, tím bolestnější léčba a více utrpení.

Standardní “argument” ze strany multikulturistů zní, že Češi nemají nárok protestovat proti islámu, když v jejich zemi dosud téměř žádný není. Právě naopak! To je ten nejlepší okamžik! Dokud tu není příliš mnoho zuřivců, kteří by ti za to podřízli hrdlo, jako Theovi van Goghovi.

Když se těchto tří chyb vyvarujeme, můžeme dopadnout docela dobře. Stačí, že si tím peklem procházejí na západě. Nemusíme opakovat jejich vážné omyly.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.