Antihumanitární pomoc

humanitarian
Víš, milý čtenáři, kolik peněz “zahučelo” do Palestiny jen za léta 2008-2010? Drž se. 7.7 miliardy amerických dolarů. (Zde najdeš tabulku).

Měřeno na cizí peníze představuje Palestina asi největší černou díru světa. Žádná jiná země se ani nepřibližuje jejich poměrům. Normální státy financují svůj provoz z daní, celních poplatků atd. Palestinci si zbudovali svoji administrativu na čistém parazitismu.

Nedal bych jim ani cent.

Polovina těch peněz se okamžitě rozkrade. Vysocí palestinští představitelé mají ve Švýcarsku konta, která pomalu přetékají z bankovních oken na ulici. Je možné, že ohavný Jásir Arafat (kéž mu čerti v pekle nedají pokoj) byl vůbec nejbohatším politikem světa. Už jen to by stačilo k tomu, zavřít kohoutek. Když nechce Evropa živit Řeky, proč by měla živit Araby?

Mnohem horší je ale ta druhá polovina peněz. Ta totiž jde na rozvíjení terorismu. Rodiny uvězněných a zabitých teroristů dostávají “pomoc”. Do škol se za tyto peníze nakupují nenávistné učebnice, které vyzývají k likvidaci Židů. Děti se za ně ve “sportovních táborech” učí házet granátem.

Víš, milý čtenáři, to se týká i “humanitární pomoci” typu mouky a cementu. Každý dolar, každé euro, které palestinská věrchuška ušetří na základních potřebách obyvatelstva, může věnovati na džihád. Sebrat bez náhrady! Tak budou dětičky v Gaze trpět, a co? Jejich rodiče si zvolili krvavé teroristy z Hamásu, ať tedy nesou následky svých rozhodnutí. Pokud je pro ně důležitější střílet rakety na Ašdod a Aškelon, než blahobyt vlastních dětí, je to jejich věc.

V rámci tzv. humanitárních projektů krmíme teroristickou bestii, která nás nechává na pokoji jen proto, že má bližší a výraznější cíl v podobě Izraele. Ale kdyby jednoho dne, nedej bože, Palestinci uspěli ve svém dlouhodobém záměru zničit Izrael, co by se stalo potom?

Pak by začaly létati do povětří evropské autobusy. Ono totiž platí, že co se v mládí naučíš, to ve stáří jako když najdeš.Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.