Znamení zla

prayer_bump
Podívej se, milý čtenáři, pozorně na hlavu toho bradatého fanatika. Konkrétně na čelo. Co vidíš? Správně. Takový tmavý flek uprostřed.

Fleku se říká zabíba a vznikne tak, že dotyčná osoba po desítky let několikrát denně buší hlavou do země. Jako mají dělníci mozoly na rukách, tak mají fanatici mozoly na čelech. Náš oblíbený Mohammad Abbás (pamatujete si na jeho vystoupení v televizi po masakru v Charlie Hebdo?) není výjimkou.

Teoreticky vzato neznamená “zabíba” nic jiného, než že se ten člověk často modlí. Prakticky vzato, aspoň co se mých zkušeností týče: čím větší “zabíba”, tím větší magor. Nepotkal jsem nikdy muslima, který by měl výraznou “zabíbu” a zároveň se s ním dalo vycházet. Ze “zabíbářů” úplně čiší pohrdání námi, nevěřícími ďaury, ruku vám nepodají, peníze přistrčí přes pult s odporem, tiše si odplivnou.

Zastánci moderního multikulti náboženství mě teď nepochybně obviní ze šíření “škodlivých stereotypů”, ale co už. Nuže: “zabíba” se mi osvědčila jako spolehlivý indikátor. Něco jako “znamení zla”.

(Odbočka stranou: jestli jste četli Harryho Pottera, tak víte, že tamní zlí čarodějové měli na kůži Znamení zla, které jim sloužilo jako spojení s jejich pánem. Analogie mi přijde zábavná. Rovněž v tom, jak “Ministerstvo kouzel” do poslední chvíle odmítá přiznat, že má velký problém… Na rozdíl od Harryho Pottera žijeme ve světě, kde islámský Ty-víš-kdo je čistě smyšlená postava – bohužel, zlo napáchané v jeho jméně je velmi, velmi reálné. Rovněž těch Smrtijedů je více, než v Harry Potterovi. I kdybychom počítali jen ty, kdo chtějí zavést právo šaríja, dojdeme k pár stovkám milionů po celém světě.)

Zpět k “zabíbě”. Tvrdil mi jeden Arab, že v arabském světě je flek na čele natolik prestižní, že se najdou i falzátoři, kteří si jej vyrobí za pomoci šmirglpapíru či podobných kutilských nástrojů. Asi jako když nějaká korespondenční metropolitní univerzita vyrábí doktorské diplomy na běžícím pásu. Nevím, zda je to pravda, logiku by to mělo.

Pomineme-li tyto podvodníky, dostane se člověk k “zabíbě” dost nezdravým způsobem. Bušit hlavou do tvrdé překážky tak dlouho, až se na kůži udělá rohovinová boule, to je, lékařsky řečeno, opakované mikrotrauma. Celé lidské tělo je konstruováno k tomu, aby při běžném pohybu chránilo mozek před příliš prudkými otřesy. A teď máte někoho, kdo se do té hlavy buší opakovaně a sám. Jaké to může mít následky?

Toto vědecko-výzkumné téma jest poněkud výbušné, ale přesto se najdou odborníci, kteří se tomu věnují. Závěr: opakovaným mikrotraumatem hlavy vzniká kumulativní poškození mozkové tkáně, což má tyto následky: poruchy myšlení, smyslového vnímání, jazykových schopností a citového vnímání. (Zdroj s odkazy.) No výborně, další způsob, kterým se islám snaží o vlastní biologické sebezničení (příbuzenské křížení jsem rozebíral už dřív). Moji škodolibou radost však kazí skutečnost, že naše vlastní civilizace má sebezničujících mechanismů taky dost.


Viděl jsem nedávno historický film o americké revoluci. K opevnění rebelů kráčely řady britských vojáků a velitel povstalců křičel na své muže s mušketami: “Nestřílejte, dokud neuvidíte bělmo jejich očí!”

Je možné, že právě v tuto chvíli nějaký kurdský velitel u Kobani křičí na své pešmergy: “Nestřílejte, dokud neuvidíte jejich zabíby!”

Doufám, že tento pokřik nebude za chvíli znít i skrze celou Evropu. I když by to bylo možná lepší, než to tiché podléhání a zbabělost, kterou vidím na Západě právě teď.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.