O podobnostech

muslim_leftist

Milý čtenáři, dost jsem přemýšlel o tom, proč vlastně multikulturní levice tak uctívá a respektuje islám. Důvodů je dost, ale myslím si, že nejde jen o povrchní přitažlivost. Ve skutečnosti má levicový utopismus s náboženským fanatismem vlastně dosti společného – hluboko, přímo strukturně. Tři fáze vidím docela jasně…


Fáze 1: Víra v utopii

Islám: Náboženství seslané Alláhem Mohamedovi je jediný a pravý systém pro celé lidstvo. Je dokonalý jako sám Bůh. Až se rozšíří po celé zemi, nastane ráj.

Multikulturní utopismus: Promísení národů, kultur a ras je nejlepší cestou k odstranění problémů a konfliktů, které lidstvo sužují. Až budeme mít na kůži všichni stejný odstín světle hnědé, zaniknou etnické a náboženské spory. Nádherná různorodost má hodnotu sama o sobě a je nevyhnutelnou budoucností lidstva.

Takový člověk odchází z kázání a je zcela zfamfrnělý vizemi o rajském světě, v němž konečně zavládne Dobro. A je jedno, jestli odchází z mešity, nebo z vymývárny mozků provozované nějakou parazitní neziskovkou z dotace daňového poplatníka.


Fáze 2: Náraz na realitu

Islám: Čím islámštější země, tím více chudoby, násilí, bordelu a korupce. Krvavé sektářské násilí kvůli drobným teologickým rozdílům, usekané hlavy. Země nevěřících si žijí lépe a očividně na vyšší úrovni.

Multikulturní utopismus: Neprůchodná ghetta, fragmentovaná společnost, import středověku, pouliční násilnosti a hořící auta. Napětí ve společnosti roste. Ozbrojenci na ulicích se snaží (někdy marně) ohlídat synagogy nebo redakce časopisů. Protiimigrantské strany bodují ve volbách. Sousední společnosti nezavalené islámem a hordami uprchlíků si zjevně žijí klidněji a mírumilovněji.


Fáze 3: Hledání a likvidace viníků

Islám: Za všechno můžou Židi, šíiti, křesťani, odpadlíci a zrádci. Jediná cesta, jak zachránit svět, je naplnit jejich těly hromadné hroby. A hned tu máme ISIS a jeho ekvivalenty.

Multikulturní utopismus: Za všechno můžou odporní náckové, oškliví, hloupí a zlí bílí domorodci, kteří odmítají přijmout Zjevenou pravdu o dobru multikulturalismu a lpí na takových “překonaných” věcech, jako je vlastní země, jazyk a kulturní identita. Jediná cesta, jak zachránit svět, je přijmout proti nim přísné zákony, zřídit speciální komise, preventivně sledovat každého a provinilce odstrašujícím způsobem profesně a společensky likvidovat. Vyhodit z práce, vyhodit ze školy, vést nenávistnou kampaň v médiích.


Fáze 4: Totální rozklad

Bohužel, tato fáze zatím ani u islámu, ani u multikulturní levice ještě nenastala. Ale můžeme v ni doufat a trochu její příchod podpořit, že?


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.