O důležitosti iniciativy

pegida
Narazil jsem před pár dny na blog Yngwara Brenny, Nora žijícího v Praze. Píše svoje postřehy ze života na iHned a z jeho článků je zjevné, že problém s islámem jej tíží stejně, jako nás.

To, co píše, jest pro nás v mnoha ohledech poučné. Norové jsou v něčem podobni Čechům. Na rozdíl od Britů či Francouzů, což jsou velké národy, které měly koloniální říše, jde o nepočetný lid, který málokdy hrál kritickou roli v dějinách Evropy. Proto vývoj v Norsku stojí za to sledovat, aby se člověk trochu poučil.

Jedna z věcí, kterou Brenna opakovaně zmiňuje, a kterou mohu rovněž potvrdit ze své západní zkušenosti, je ta, že na “pouliční iniciativě” strašlivě záleží. Většina Norů, Švédů, Nizozemců, Belgičanů atd. nestojí o masovou migraci muslimů o nic více, než Češi, avšak tón veřejné debaty určují zejména tzv. aktivisté. To jsou převážně pracovníci migračního průmyslu, jejichž živobytí záleží na tom, aby migrantů bylo co nejvíce. Jsou organizovaní a kdykoliv se stane něco, co masové migraci potenciálně brání (kupř. deportace někoho, kdo nedostal azyl), jejich dav se okamžitě srotí před veřejnými budovami, aby proti tomuto “nelidskému postupu” protestoval.


Říká se, že jeden křičící je slyšet více, než tisíc mlčících, a přesně tento princip migrační aktivisté používají. Politická vrstva v Evropě nemá obvykle páteř, a začnou-li mít naši volení zástupci dojem, že při podpoře “nepopulárního” stanoviska se na ně vrhne agresivní ječící dav profesionálních demonstrantů, radši budou hlasovat i pro to, s čím vnitřně nesouhlasí. Čistě pro to, aby si ušetřili problémy v každodenním životě i v médiích.

Toto je ovšem princip, kterého můžeme využít i my.

Od doby, co v Německu vznikla Pegida a co v České republice vzniklo IvČRN, se o problémech s islámem začalo mluvit daleko otevřeněji, nežli dříve. Ale to pořád ještě nestačí.

Naši němečtí kolegové z Pegidy mají jednu nevýhodu – v Německu je dost muslimů a levicových radikálů (např. Antifa) na to, aby dokázali uspořádat početné a často násilné protidemonstrace.

Naše, česká situace je lepší. Kdykoliv se naši odpůrci z Multikulturního centra a podobných subjektů pokusili demonstrovat za “otevřenou společnost” (čti: bezohlednou islamizaci a masovou migraci), dokázala je akce IvČRN přečíslit 10:1, ba i vícekrát. To je vidět, na fotkách i na videích, a vidí to jak politici, tak někteří žurnalisté. Aspoň ti, kteří to vidět chtějí. Také je to v dnešní západní Evropě téměř unikátní. Ve většině západních zemí už tyranie politické korektnosti pokročila natolik, že se lidé bojí postavit otevřeně sami za sebe a za svoje zájmy.

Války se vyhrávají skrze rozumnou iniciativu. Chceme-li se ubránit, musíme umět podnikat “ofenzivní” operace, mezi něž patří i dominance v pouličním prostoru. Nesmíme dovolit multikulturní levici, aby ovládla fyzický prostor našich měst. Internet je jedna věc, ulice druhá.

Můžeš-li, milý čtenáři, přijít na demonstraci IvČRN ve svém kraji, jeď tam! Vezmi svoje přátele. Blíží se jaro, bude lepší počasí, nezmrzneš a nezmokneš. Přijď, abychom ukázali, kolik nás vlastně je.

Je čas, aby mlčící většina přestala mlčet. Nejvyšší čas.


Milý čtenáři, pokud bys chtěl dostávati e-mailem upozornění, že vyšel nový článek, zajdi doprava nahoru. Najdeš tam nápis “Sleduj novinky e-mailem”. Tam vlož adresu a klikni na Sleduj. Dá se to vždy zase zrušit.